Evden eve nakliyatta Paketleme

Evden eve nakliyat Bursa bölgesinde önemli bir yere sahiptir. Her nakliye firması evden eve taşımacılık işlerini yapabilir ancak her nakliyat firması fuar ve banka taşımacılığını gerçekleştiremez. Bu tür taşımacılıklar özel araç, gereç gerektirir ve tabi ki özel ve daha profesyonel bir ekip…

Taşımacılık alanında aslında en önemli şey ambalajlama ve paketlemedir. Bu işlemler belki de nakliyeciliğin en önemli kısmıdır. Eşyaların doğru bir şekilde ambalajlanması hem güvenlik açısından hem de taşınacak olan eşyaların araç içerisinde tutacağı yer bakımından da özenle paketlenmesi ve yüklenmesi gerekir. Evden eve nakliyat Bursa olarak ambalajlama ve paketleme konusunda uzman olan ekibimiz, taşınma işleminin öncesinde evinize ya da iş yerinize gelerek, eşyaları denetleyip, nasıl ambalajlama uygun olacaksa onu belirleyip paketleme işlemlerine başlarlar.

Genellikle, ağır eşyalar küçük kutulara, hafif eşyalar ise büyük kutulara yerleştirilir. Kutular çok ağır olmamalıdır ve belli bir limit belirlenmelidir. Paketleme ya da kutulama işlemlerinde ağır olan eşya mutlaka en altta olmalıdır ve çok fazla eşya üst üste yığılmamalıdır. Kırılabilme ihtimali olan eşyalar özel baloncuklu poşetler ile sarılmalı ve daha sonra üstleri kağıtlar ile kapatılmalıdır. En son olarak da daha sağlam olmalı açısından üstlerini battaniye ile sararak araçlara öyle yüklemeliyiz.