Fabrika Taşımacılığına Dair…

Fabrika taşımacılığında önemli olan durumlardan biri işlemlerin hızlı ve düzgün yapılmasıdır. Fabrikalar üretim yerleri olduğu için zaman açısından pek vakitleri yoktur. Bu nedenle oldukça hızlı, özenli ve sıfır hasar ile hizmet verilmelidir. Biz Bursa evden eve nakliyat olarak daha önceden de birçok fabrika taşımacılığı yaptığımız ve deneyimimiz oldukça fazla olduğu için, bu konuda da kendimize fazlası ile güvenmekteyiz. Fabrika taşımacılığında genellikle ağır makinelerin taşınması, bürolardaki özel evrakların kolilere konulması vb. birçok önemli süreç bulunmaktadır.

Yine her zaman olduğu gibi fabrika taşımacılığında Bursa evden eve nakliyat eksperimiz ücretsiz olarak fabrikaya gider ve gerekli incelemelerini gerçekleştirir. Bu incelemeler ve fiyatlandırılma konusunda öncelikle fabrika yetkilisinden onay alınır, daha sonra sözleşme imzalanır ve eşyalar değerinde olacak şekilde sigortalanır. Aynı zamanda nakliye yapılması istenilen gün de belirlenir.

Fabrika taşımacılığında Bursa evden eve nakliyat, uzman personeller ile birlikte hareket eder ve  her bir personel yeterli ve deneyimlidir. Taşımacılık esnasında ve paketlemede kullanılan tüm malzemeler kaliteli ve Avrupa standartlarına uygundur. Eşyaların değerinde sigortalanması önemli kurallardan biridir. Ayrıca Bursa evden eve nakliyat eşyaların monte ve de-monte işlemlerini de ücretsiz olarak gerçekleştirebilmektedir. Eksper tarafından yapılan inceleme sonunda eşyaların taşınması nasıl planlandı ise, bizlerde personellerimiz ile birlikte o plan çerçevesinde çalışmaktayız.