Kurumsal Nakliyat İşlemleri

Bursa evden eve nakliyat firması olarak, hastane taşımacılığı, fuar taşımacılığı, dershane taşımacılığı, banka taşımacılığı, holding taşımacılığı vb. önemli kurum ve kuruluşların taşımacılığını dilediğiniz yerden dilediğiniz yere taşımaktayız. Bursa taşımacılık uzun senelerden beri Bursa’nın Mudanya ilçesinde hizmet vermekte olup, taşımacılıkta ilk amacı müşteri memnuniyeti ve kalite olan bir taşımacılık firmasıdır.

Biz Bursa evden eve nakliyat firması olarak, bizimle çalışmak isteyen firmalara öncelikle ücretsiz olarak eksper hizmeti sunmaktayız. Bu hizmetimiz sayesinde eksperimiz incelemelerde bulunur ve not alır. Ardından kurumlar ile anlaşma sağlanırsa sözleşme imzalanır ve taşınacak olan tüm eşyalara değerinde sigortalama işlemi yapılır. Sigortalama uygulaması taşımacılık alanının en önemli detaylarından biridir. Maalesef ki bazı firmalar sigortalama işlemi yapmamaktadır. Nakliye konusunda bilgi sahibi olmayan firmalar ya da kişilerde, konu ilgili bilgi sahibi olmadıkları için sigortalama işlemi olmadan taşımacılık yaptırabilmektedirler. Bu gibi olumsuz durumlar ile karşılaşmamak adına, mutlaka nakliye firmanızı iyice araştırıp tercih etmelisiniz. Özellikle önemli kurum ve kuruluşların ayrı bir önemle araştırma yapması gerekmektedir.

Bizler Bursa evden eve nakliyat olarak, konusunda uzman bir kadro ile çalışmaktayız. Kaliteli ve özenli bir taşımacılık için bizimle mutlaka iletişime geçin. İnternet sitemizden gerekli tüm bilgilere ulaşabilir dilerseniz 7/24 iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilir ve her konuda danışabilirsiniz.