Nakliyatta Depolama Hizmetleri

Taşınmak zorunda kaldınız ancak henüz kendinize uygun bir yer bulamadınız ya da henüz taşınılacak mekan ya da ev henüz hazır değil. Ev, iş yeri vb. hangi eşyalarınız olursa olsun Bursa evden eve nakliyat sizlere depolama hizmeti de sunmaktadır.

Bursa evden eve nakliyat olarak eşyalarınız çeşitlerine ve cinsine göre ayrı ayrı sınıflandırılır ve etiketleme yapılarak depolarımızda saklanabilir. Tüm eşyalarınız kapalı kasalarda ve kapalı depolarımızda muhafaza edilmektedir.  Bazı eşyalar büyük ve kapalı kasalara sığmayabiliyor. Bu gibi durumlarda özel raf sistemleri yapılarak, eşyalarınız korunaklı malzemelerle paketlenir ve sigortalanır. Sizler ne zaman almak isterseniz o kadar süre depolarımızda durabilir.

Evden eve nakliyat Bursa depolama hizmetleri dışında, nakliye alanında birçok alanda faaliyet göstermektedir. Bursa evden eve nakliyatolarak, siz değerli müşterilerimize Evden eve nakliyat, ev eşyası paketleme ve depolama, ofis taşıma, fabrika taşıma, piyano taşıma, fuar taşımacılığı vb. aklınıza gelebilecek her türlü nakliye hizmetleri sunuyoruz.

Bursa bölgesinde oldukça önemli bir yere sahip Rüzgar evden eve nakliyat firması uzun yıllardır Mudanya’da faaliyet göstermektedir. Sizlerde bizimle çalışmak ve kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız mutlaka bizimle iletişime geçin. Bizler de sizlere profesyonel personellerimiz ile kusursuz bir hizmet sunalım.