Sehirlerarası Eşya Taşıma

Bursa evden eve nakliyat firmamız, hem Bursa merkez hem de ilçelerine ve her yere taşımacılık alanında hizmet vermektedir. Uzun yıllardan beri Bursa’da hizmet vermekte olan firmamız oldukça köklü ve isim yapmış bir firmadır. Evden eve nakliyat, iş teri taşımacılığı, fuar, dershane, hastane vb. kurum ve kuruluşların taşımacılığını da yapmış olan firmamız konusunda uzman ve tamamen profesyonel materyaller ile taşıma işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Biraz öncede bahsetmiş olduğumuz gibi sadece Bursa ve çevre bölgelerine değil, dilediğiniz her yere hizmet vermekteyiz. Bunun için yapmanız gereken taşınma işlemini yapmak istediğiniz günden 1-2 hafta önce bizleri bilgilendirmek… Bunun nedeni Bursa taşımacılık olarak sizlere ücretsiz eksper hizmeti sunuyor olmamızdır. Taşınma gününden önce eksperimiz taşınılacak yere gelerek gerekli incelemeleri yapıp, sizlere fiyat vermektedir. Sizlerin de onayı doğrultusunda eğer anlaşılırsa sözleşme yapılıp, eşyalarınız önceden sigortalanmaktadır.

Bursa evden eve nakliyat olarak, şunu belirtmeliyiz ki taşımacılık fiyatlarımız tabi ki eşyalar ve taşınma şekline göre birçok farklılıklar göstermektedir. Bu nedenle eksper hizmeti sunuyoruz ve sizleri de fiyat konusunda önceden bilgilendiriyoruz. Eşyaların sayısı ne kadar fazla ise fiyatta o kadar artmaktadır. Aynı zamanda asansörlü taşımacılık yapılacaksa da fiyat farkı olmaktadır. Tüm bu anlaşmazlıklara sebep olmamak adına siz değerli müşterilerimize ekspertiz hizmeti sunmayı tercih ediyoruz.