Yıldırım Nakliyat

Yıldırım Evden Eve Nakliyat Hakkında Bilgilendirme 

Bursa Türkiye nin Büyük Şehirlerinden olmasın dan ötürü bir çok firma ve şirket bursa ilin de haliyle fazladan bulunmaktadır. Yeni iş kapısı büyük şehirler de fazla olmasından dolayı evden eve nakliyat  sektörüde alıp başını gitmektedir.Bursa nakliyat firması sayıları hergün artmaktadır.

Nakliyat firmarıyla görüşürken fiyat dan önce belge ,sorunuz,büronuz varmı onu sorunuz içinize yatar sa nakliyat fiyatlarını sorunuz çünkü bursa da evden eve nakliyatcıyım diyen bir çok firma müşterileri av olarak görmektedir.

Bursa’nın öncü firmalarından biri haline gelmiştir. Müşterilerine sunduğu özel hizmetleri ile nekadar özenli bir çalışma yürüttüğünü kanıtlamıştır  (Her eşya sahibi için değerlidir) anlayışı ile yaklaşmayı esas almaktadır.

Korsan firmalar denetlenmediği gibi bursa gibi bi yerde içler acısı bi durumdur bu bilgiyi nakliye müşterilerine aktarmak yetkililer yerine biz işini temiz yapan firmalara düşmüştü.

Ambalajlama işlemi nasıl yapılmaktadır.

Eşya taşıma çok dikkat isteyen bir iştir. Paketleme yapılacak eşyanın cinsine ve hacmine göre muhtelif edablarda karton variller kullanılmaktadır. kristal ve cam eşyalar için yüksek karton variller , yatak ve şilteler için özel hazırlanmış yatak kolileri, elbiseler için yatay ve askılı yükses boy koliler, mobilya ve beyaz eşyalar için patlak (banlonlu)  naylon, kraf kagıtı ( üçkat) tırtıklı kağıt, antika eşyalar içinde özel bir paketleme  yapılmaktadır.

Mobilyalar Nasıl Taşınır

Şirketimiz Keçiören  evden eve nakliyat taşıma yaparken yatak odası takımınız çoçuk odası takımlarınız gerekli marongoz ustalarımız tarafın dan sökülerek gerekli ambalajı yapılır ve yeni evnizde hangi odaya kurulmasını istiyorsanız sorunsuz bi şekilde montaj işlemleri yapılır. Çok taşınan ve sökülen mobilyalarda ister istemez firmamız tarafın dan olmayan nedenler den bazen düzen tutmaya bilir. Buda tamamen mobilyadan kaynaklanan sorundur ve etlik nakliye elemenı size taşınma yapılırken sökmeden bu hataları gösterir.

 

Şehirler Arası Nakliyat Nasıl Yapılır

Yıldırım nakliyat olarak şehirlerarası nakliyat hizmetini türkiynin 81 vilayetine önce den sözleşmeli olarak yapmaktayız. Şehirlerarası nakliyat hizmetimizden yararlanmak için firmamız la irtibata geçt,kten sonra evinize exspertizi göndermekteyiz. Keçiören  nakliye elemanı evinize gelerekeşyanın ebatını kalitesini tesbit yaparak kullanılacak araç malzeme tesbiti sonucu size uygun fiyat vererek sözleşmeli şehirlerarası nakliyat hizmeti sunmaktayız.

 

 

Nakliyat Sigortası Nedir 

Firmamız Yıldırım  nakliyat sigortalı nakliyat ın kapsamını mutlaka etlik nakliyat müşterilerine bildirmektedir. Nakliyat sigortası şehirlerarası nakliyat yaparken yolda kaza yanma veya komyonun çalınması durumda 2 günlük yaptıralan nakliye sigortası poliçesi devreye girer. Bazı nakliyeciler sigortalı nakliyat diyerek sanki taşımada tüm evdeki hasar gören eşyaları sigorta şirketi karşilıyormus gibi yaparak yıldırım evden eve nakliyat müşterilerini yanıltmaktadır. Nakliye sigortası sadece uzun yolda geçerli resmi belgedir